NIJE MU BILO LAKO, POBEDU POSVETIO MIHAJLOVIĆU: Stanković pogledom ka nebu proslavljao golove! (FOTO)
Dejan Stanković, Foto: Insidefoto / ddp USA / Profimedia

IMAO JE MOTIV VIŠE

Sampdorija je savladala Sasuolo 2:1

Objavljeno: 21:31h

Fudbaleri Sampdorije pobedili su Sasuolo sa 2:1, a trijumf je bio posebno emotivan za Dejana Stankovića.

Tim iz Đenove je došla tek do druge pobede u Seriji A ove sezone, ali je ujedno napravio veliki korak u borbi za opstanak. Stankoviću nije bilo lako da se vrati obavezama u klubu posle smrti kuma Siniše Mihajlovića, ali je dobio motiv više.

Miha je bio i igrač i trener Sampe, Deki je sada imao priliku da u njegovu čast vodi meč i to je pokazao proslavom golova, pogledom ka nebu.

Već u 25. minutu je Gabijadini uz atraktivne makazice doneo vođstvo Sampi na gostovanju, samo tri minuta kasnije je vrata pobede otvorio Agueljo. Dramu je doneo Berardi iz penala u 64. minutu, ali je pobeda ipak otišla gostima.