NEOČEKIVANI REZULTATI! Atalanta poražena, Roma osvojila samo bod! (FOTO)
Detalj sa utakmice Leće - Atalanta, Foto: EPA/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Zanimljivo u italiji!

Izabranike Žozea Murinja je definitivno presekao nedeljni poraz od Lacija

Objavljeno: 21:01h

Odigrana su dva meča 14. kola italijanske Serije A koja su završena iznenađujućim rezultatima. Sasuolo i Roma su remizirali rezultatom 1:1, dok je Leće napravio iznenađenje i pred svojim navijačima pobedio Atalantu sa 2:1.

Izabranike Žozea Murinja je definitivno presekao nedeljni poraz od Lacija u gradskom derbiju, pa danas nisu uspeli da slave ni u Ređo Emiliji.

Ejbraham je doveo Romu u vođstvo u 80. minutu, a onda je Sasuolo odgovorio preko Pinamontija i stigao do vrednog boda.

U Lećeu smo videli "blickrig" domaćina u roku od 120 sekundi. Federiko Baširoto je u 27. minutu pogodio za 1:0, a Atalantu je u 29. šokirao Di Frančesko i duplirao prednost.

Duvan Zapata je u 40. minutu smanjio na 2:1, gosti su napadali u drugom poluvremenu, ali nisu našli put do gola tako da je pobeda na kraju pripala domaćem timu.