KATAI MAGIKO! Pogodak Zvezdinog Maestra u konkurenciji za gol kola u Ligi Evrope (VIDEO)
Marek Hamšik i Aleksandar Katai, Foto: Starsport©

ZASLUŽENO

Aleksandar savladao Čakira u 37. minutu i tada doneo prednost od 1:0 crveno-belima

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Trabzon sa 2:1 u petom kolu grupne faze Lige Evrope i sačuvali nadu za plasman u dalju fazu ovog takmičenja.

Jedan od heroja na ovoj utakmici bio je i Aleksandar Katai koji je postigao gol za vođstvo od 1:0 u 37. minutu i tada je probudšio golmana i kapitena Čakira.

Upravo se pogodak popularnog Magika nalazi u konkurenciji za gol kola, a ko mu je konkurencija možete pogledati na snimku:

Inače, Katai i drugovi presudbu bitku u Ligu Evrope imaće narednog četvrtka od 18.45 protiv Monaka u Kneževini.