FUDBALSKA ZABAVA U DRUGOM POLUVREMENU! Rajković i Nastasić nose ceo plen iz Valensije! (FOTO)
Predrag Rajković, Foto: Mutsu Kawamori / AFLO / Profimedia

samo jedan gol pao iz igre!

Majorka je ostvarila drugu pobedu u nizu

Objavljeno: 21:27h

Fudbaleri Majorke slavili su protiv Valensije rezultatom 1:2 u meču 11. kola La Lige.

Mreže se nisu tresle u prvih 45 minuta, ali smo zato u nastavku dobili svu potrebnu zabavu.

Nedugo po početku drugog poluvremena, precizan sa "bele tačke" je bio Edinson Kavani koji se tako upisao u strelce i na trećoj uzastopnoj utakmici. Međutim, isto tako će i njegova ekipa treću utakmicu ostati bez pobede.

Ne samo to, već će se ispostaviti da neće doći ni do boda. Sve je počelo u 66. minutu kada je Vedat Murići na identičan način kao urugvajski napadač izjednačio, da bi Kang In Li na sedam minuta do kraja regularnog dela postigao prvi gol iz igre na ovom susretu i doneo svojoj ekipi sva tri boda.

To je druga pobeda u nizu za ekipu za koju je 90 minuta među stativama proveo Predrag Rajković, dok je Matija Nastasić ušao u 76. minutu.