SMENA NA VRHU: Preokret Atalanta za čelo tabele, može li klub iz Bergama do skudeta?!
Mario Pašalić je postigao izjednačujući gol, Foto: EPA/Paolo Magni

serija a, 10. kolo

Sasuolo je pretrpeo drugi uzastopni poraz

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na svom terenu u Bergamu Sasuolo sa 2:1, u utakmici 10. kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Sasuolo je poveo u 41. minutu golom Jorgosa Kirjakopulosa, a izjednačio je Mario Pašalić u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Pobedu "Boginji" doneo je Ademola Lukman golom u 46. minutu.

Mario Pašalić, Atalanta

Atalanta sada ima sedam pobeda i 24 boda na prvom mestu na tabeli. Napoli na drugom mestu ima bod manje ali i utakmicu manje.

Sasuolo je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno četvrti u prvenstvu i zauzima deveto mesto na tabeli sa 12 bodova.

Ranije danas Empoli je na svom terenu pobedio Moncu sa 1:0, a Juvenuts je kao gost pobedio Torino sa 1:0, golom Dušana Vlahovića.