ARNAUTOVIĆ SPASIO BOLONJU: Mihajlovićev tim jedva izbegao šokantan poraz!
Fudbaleri Bolonje, Foto: EPA/Massimo Pica

serija A 5. kolo

U petom kolu italijanske Serije A Specija i Bolonja su u zanimljivoj utakmici podelili bodove, bilo je 2:2.

Pre meča italijanski mediji su pisali da Bolonja, odnosno njen trener Siniša Mihajlović ima imperativ pobede kako bi ostao na toj poziciji, ali pobeda je izostala.

Doduše, nije Bolonja dozvolila ni novi poraz, ali je sada veliko pitanje kako razmišljaju čelnici kluba.

Počelo je odlično za Mihajlovićev tim, Marko Arnautović je već u sedmom minutu doveo Bolonju u vođstvo, ali je domaći tim krajem prvog i početkom drugog poluvremena uspeo da napravi preokret.

Najpre je Bastoni u nadoknadi vremena prvog poluvremena doneo izjednačenje Speciji, a u 54. minutu domaći su poveli autogolom Šoutena.

Ipak, Bolonji je ostalo dosta vremena da ponovo uzvrati, što je Arnautović učinio samo deset minuta kasnije svojim drugim golom za konačnih 2:2.

Bolonja sada ima tri boda na 15. mestu na tabeli, Specija ima dva boda više na trinaestoj poziciji.