Jokanov Fulam nikako da postane konstantan!

moralo je bolje

Fulam je ovim remijem popravio svoj plasman na tabeli i sada je prvi ispod plej-of zone

Kvins Park Rendžers i Fulam remizirali su danas na 'Loftus Roudu' rezultatom 1:1. 'Policajci' su poveli preko golom Irca Maninga u 25. minutu meča, a konačan rezultat postavio je Kris Martin petaestak minuta pre kraja. Škotski napadač se tako iskupio za promašen penal na samom startu utakmice. Ekipa Slaviše Jokanovića je bila bolji rival, imala je u većem delu utakmice terensku inicijativu i preko 75% vremena loptu u svom posedu, ali i pored svega toga nije uspela da trijumfuje protiv komšija. Fulam je ovim remijem popravio svoj plasman na tabeli i sada je prvi ispod plej-of zone. KPR je prekinuo niz od tri pobede i sada je devet bodova daleko od zone ispadanja.

BONUS VIDEO - Vladan Tegeltija govori Aleksandru Džikiću da Grci špijuniraju Partizan