MILOJEVIĆ DEBITOVAO NA PRAVI NAČIN:Zvezda zadržala maksimalan učinak i u dobrom raspoloženju dočekuje večiti derbi!
Gol Mitrovića, Foto: Starsport©

superliga srbije

Objavljeno: 22:47h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Javor sa 4:1 u utakmici na kojoj je debitovao Miloš Milojević kao trener crveno-belih.

Domaći tim je poveo u 16. minutu, a strelac je bio Ohi Omojuanfo posle sjajne asistencije Milоša Mitrovića.

Posle tačno pola sata igre, Javor je izjednačio nakon što je Petar Gigić lepo prošao po desnoj strani i centrirao, a Milan Marčić glavom savladao Milana Borjana.

FK Crvena zvezda

Sve do 74. minuta na semaforu je pisalo 1:1, a onda je Mitrović doveo crveno-bele u novo vodjstvo posle akcije u kojoj su učestvovali Aleksandar Katai i Milan Gobeljić.

Četiri minuta kasnije mrežu Javora je pogodio i El Fardu Ben, a konačan rezultat postavio je Veljko Nikolić pogotkom u 90. minutu.

Miloš Milojević

Javor je u samom finišu meča ostao sa igračem manje pošto je drugi žuti karton dobio Bubakari Dukure.

Crvenoj zvezdi sada sledi utakmica sa Partizanom, ovaj 168. večiti derbi će se igrati na stadionu u Humskoj u sredu sa početkom od 20 časova.