MILAN PRIREDIO SPEKTAKL! Preokrenuo rezultat, navijači oduševljeni
Milan došao do nove pobede, na izvanredan način, Foto: EPA/Matteo Bazzi

dokazali zbog čega su prvi

Ante Rebić odigrao odličan meč

Fudbaleri Milana došli su do rutinske pobede protiv ekipe Udinezea rezultatom 4:2 u okviru prvog kola italijanske Serije A.

Loše su domaći ušli u meč, neopreznost nakon kornera već u drugom minutu donela je vođstvo gostima, a za 1:0 pogodio je Rodrigo Besao.

MILAN ŽELI BIVŠEG ZVEZDINOG IGRAČA: Rosoneri dižu cenu za Srbina, uskoro stiže na San Siro!

Ipak, već do 15 minute “rosoneri” su imali prednost. U 11. minutu je dosuđen penal za Milan, a precizan sa bele tačke je Teo Ernandez za 1:1.

Četiri minuta kasnije Milan stiže do vodećeg gola. Lepu akciju i ubacivanje Kalabrije u pogodak pretvara Ante Rebić za prednost od 2:1.

MILAN DOVEO SUPERPOJAČANJE: Maldini nikada više novca nije istresao za jednog fudbalera, tim za LŠ je spreman!

Mreže su potom mirovale sve do finiša prvog dela kada Udineze stiže do izjednačenja. Masina je u trećem minutu nadoknade postavio rezultat prvog poluvremena od 2:2.

Međutim, nastavak donosi bolju defanzivnu igru Milana, ali i dva gola u mreži Udinezea.

Samo što je počelo drugo poluvreme Brahim Dijaz trese mrežu gostujućeg sastava za prednost od 3:2, da bi tačku na ovaj meč svojim drugim pogotkom večeras u 68. minutu stavio Ante Rebić za konačnih 4:2.

HAOS U MILANU: Policija privela Bakajoka! HIT reakcija kad su videli ko je u pitanju (VIDEO)

Nešto ranije danas Atalanta je bila bolja od ekipe Sampdorije, koju je rutinski savladala sa 2:0.