Srbi iz Alavesa deo velikog uspeha, jedan torpedo Baskijaca potopio Podmornicu, MSN oduševio! (VIDEO)

kup kralja, 1/8 finala

Svi naši igrači izašli na teren za ekipu iz Vitorije
Objavljeno: 23:10h

Fudbaleri Real Sosijedada uspeli su da se plasiraju u naredni rundu Kupa kralja pošto su u revanš utakmici osmine finala odigrali 1:1 sa Viljarealom i tako odbranili prednost iz prvog meča od 3:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Poveli su Baskijci u 16. minutu preko Ojrazabala, a konačan rezultat je postavio Roberto Sorijano pred kraj prvog dela.

Alaves je takođe napravio veliki uspeh i posle remija sa Deportivom od 1:1 rezervisao kartu za četvrtfinale.

Aleksandar Katai je bio na terenu do 56. minuta, a Aleksandar Pantić je odigrao ceo meč.

Nenad Krstičić je na teren ušao u 88. minutu, a prvi meč u Galiciji je završen rezultatom 2:2.

Domaćin je poveo je u 45. minutu preko Mendeza, a na početku drugog dela utakmice ostao je bez pocrvenelog Ernandeza. Gosti su izjednačili u 62. minutu preko Aribasa.

U okršaju drugoligaša, Alkorkon je eliminisao Kordobu pobedivši je u gostima sa 2:1, a u prvom meču nije bilo pogodaka.

U poslednjem meču dana sastali su se Barselona i Balbao, a gosti nisu uspeli da sačuvaju prednost od 2:1 i poraženi su sa 3:1 golovima Suareza u 35, Nejmara u 48 i Mesija u 78. minutu.

Strelac jedinog gola za Baskijce bio je Saborit u 51. minutu.