BOLONJA POBEDILA ZA MIHU! Sinišin "miljenik" razbio Sampdoriju!
Bolonja - Sampdorija, Foto: Profimedia

32. kolo serije a!

Marko Arnautović dvostruki strelac u pobedi Mihine Bolonje nad Sampdorijom

Fudbaleri Bolonje prekinuli su dugi niz mečeva bez pobede pošto su u poslednjem meču 32. kola Serije A slavili na domaćem terenu protiv Sampdorije 2:0 zahvaljujući dvostrukom strelcu Marku Arnautoviću.

Pve vesti će sigurno obradovati Sinišu Mihajlovića koji je nažalost iz bolničke postelje pratio meč.

Bolonja je povela u 61. minutu golom Marka Arnautovića pošto je austrijski napadač odlično snašao i na asistenciju Mičela Dijksa lako zatresao protivničku mrežu.

Sve je bilo gotovo u 76. minutu kada je Arnautović postigao svoj drugi gol na meču i doneo Bolonji veliku pobedu.

Marko Arnautović
Marko Arnautovićfoto: EPA/Serena Campanini

Bolonja je 10. trijumfom ove sezone praktično prebrinula sve brige oko opstanka u ligi, dok je petim porazom u poslednjih šest kola Sampdorija ušla golu borbu za očuvanje elitnog statusa.