LAJPCIG GUBIO PA SE RASPUCAO! Keln iznenadio Bajer u Leverkuzenu! (FOTO)

BUNDESLIGA, 26. KOLO

Ajntraht je u Frankfurtu pobedio Bohum sa 2:1

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su na svom terenu Arminiju sa 1:0, u 26. kolu nemačke Bundeslige. Strelac pobedonosnog gola za Borusiju bio je Marijus Volh u 21. minutu.

Lajpcig je u gostima deklasirao Grojter Firt sa 6:1. Strelci za Lajpcig bili su Andre Silva u 17, Emil Forsberg u 32, Konrad Lajmer u 35, Benjamin Henriks u 45, Mohamed Simakan u 59. i Kristofer Nkunku u 69. minutu, dok je gol za Grojter Firt postigao Džejmi Leveling.

Ajntraht je u Frankfurtu pobedio Bohum sa 2:1. Poveo je gostujući tim golom Sebastijana Poltera u 19. minutu. Ajntraht je do izjednačenja stigao autogolom Erhana Mašovića u 46. minutu, da bi pobedu Ajntrahtu doneo Daiči Kamada golom u 52. minutu.

Fudbaleri Kelna pobedili su u gostima Bajer Leverkuzen sa 1:0, a strelac pobedonosnog gola bio je Kingsli Šindler u 67. minutu.